Medewerkers

De medewerkers van Promotie Zeeland Delta helpen u graag op weg. Hieronder stellen wij de medewerkers even aan u voor.

Directie

 

Patrick Polie
Directeur a.i.

Telefoon: 0118-587707
Email: p.polie@vvvzeeland.nl

Marketing & Communicatie

 

Sonja van der Voet
Medewerker Marketing & Communicatie

Telefoon: 0118-587707
Email: s.vander.voet@vvvzeeland.nl
Projecten: Beurzen, pers & PR, algemene marketingactiviteiten

 

Eric van Doorn
Marketeer

Telefoon: 0118-587707
Email: e.van.doorn@vvvzeeland.nl
Projecten: Toeristische Zeel@nd Portal, Deltagids & Delta Promotie, webmarketing

Helma Wegdam
Marketeer

Telefoon: 0118-587707
Email: h.wegdam@vvvzeeland.nl

Routebureau Zeeland

 

Anne Boogaard
Medewerker Routebureau Zeeland

Telefoon: 0118-587707
Email: a.boogaard@vvvwnb.nl
Projecten: Promotie wandelnetwerken, productontwikkeling FIKS, beheer en onderhoud FIKS

 

Reinder de Jong
Projectleider Routebureau Zeeland

Telefoon: 0118-587707
Email: r.de.jong@vvvzeeland.nl
Projecten: Ruiternetwerk Walcheren, ontwikkeling mountainbikenetwerk Zeeuws-Vlaanderen, fietscafés, belevend fietsen, fietsbagageservice

Groepsarrangementen Zeeland

 

Melanie Borremans
Salesmedewerker Groepsarrangementen

Telefoon: 0118-569177
Email: m.borremans@vvvzeeland.nl

 

Nicole Pattenier
Salesmedewerker Groepsarrangementen

Telefoon: 0118-569177
Email: n.pattenier@vvvzeeland.nl