Medewerkers

De medewerkers van VVV Zeeland helpen u graag op weg. Hieronder stellen wij ons even aan u voor.

Directie & ManagementSales | Digitale Innovatie | Bedrijfsvoering | Inspiratiemanagement | Marketing

Directie & Management

Patrick Polie  

Patrick Polie
Directeur
p.polie@vvvzeeland.nl
 

 

 

 
 

Stefan van Vooren
Operationeel manager
s.van.vooren@vvvzeeland.nl

 

Martijn Kapel
Strategisch projectmanager
m.kapel@vvvzeeland.nl

 
  Hans van Sonderen
Teamleider Bedrijfsvoering / Financieel Adviseur
h.van.sonderen@vvvzeeland.nl 
  http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXaauf7xrrdEMcsDOP1mYo20_a_/Ans-Broekema.jpg   Ans Boekema
HR Adviseur
a.boekema@vvvzeeland.nl 


Sales

Team Relatiemanagement

Marjolein Liesenborghs  

Marjolein Liesenborghs
Teamleider sales
06-27836580
m.liesenborghs@vvvzeeland.nl
ma, di, do, vr 

Melanie Borremans  

Melanie Niewenhuijse- Borremans
Projectleider sales- en relatiemanagement
06-31694079
m.nieuwenhuijse@vvvzeeland.nl
ma, di, do
 

 
 

Renate Krijnen
Projectleider sales- en relatiemanagement
06-11783563
r.krijnen@vvvzeeland.nl
ma en di: hele dag
wo, do, vr: tot 14.00 uur

 

Erik Kos
Medewerker Service Desk
0113-745710
servicedesk@vvvzeeland.nl 

 
 

Team Reserveringen

 

Sarita Kalpoe
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
s.kalpoe@zeelandvakantie.nl

 

    

Lisette de Smit
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
l.de.smit@vvvzeeland.nl


 

 
 

Nadia van Driessche
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
n.van.driessche@vvvzeeland.nl
di, do, vr

 


 

 
 

Maxine Poley
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groesparrangementen

0118-569177
m.poley@vvvzeeland.nl

 

Nicole Pattenier
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groesparrangementen
0118-569177
n.pattenier@vvvzeeland.nl

Zwangerschapsverlof

 


Digitale Innovatie

 

Martijn Kapel
Strategisch projectmanager
0118-58770, 06-41841502
m.kapel@vvvzeeland.nl

 

 

Noëlle Verhage
Projectleider Digitale Innovatie
0118-587700, 06-51426193
n.verhage@vvvzeeland.nl 

 
Annika de Vries  

Annika de Vries
Medewerker Digitale Middelen
0118-587700 / 06-83526927
a.de.vries@vvvzeeland.nl
ma, di, do
 

 

Jeanine Willemse
Medewerker Digitale Innovatie
0118-587700
j.willemse@vvvzeeland.nl

 


Bedrijfsvoering

 

Hans van Sonderen
Teamleider Bedrijfsvoering / Financieel Adviseur
0118-569171
h.van.sonderen@vvvzeeland.nl 

http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXZqsItaapAQTJRyK-a-u9jCMEy/Erik-Snoeyenbos.jpg  

Erik Snoeijenbos
Medewerker Facilitair & Logistiek
06-16691756
e.snoeijenbos@vvvzeeland.nl 

 
Jeanine Huisson  

Jeanine Huisson
Financieel medewerker
0118-561364
j.huisson@vvvzeeland.nl 

Martha Stolk  

Martha Stolk
Financieel medewerker
0118-582910
m.stolk@zeelandvakantie.nl

 
Monique Mele-Sinke  

Monique Mele-Sinke
Financieel medewerker
0118-561364
m.mele@vvvzeeland.nl 

 

Geurt Blankenstijn
Financieel medewerker
0118-561364
g.blankenstijn@vvvzeeland.nl 

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXaauf7xrrdEMcsDOP1mYo20_a_/Ans-Broekema.jpg  

Ans Boekema
HR Adviseur
0118-587706
a.boekema@vvvzeeland.nl 

 

 


Inspiratiemanagement

Team Inspiratiepunten

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  

Gwen van der Wel - Gutteling
Senior Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
g.gutteling@vvvzeeland.nl

 

 
Anita Vleugel  

Anita Vleugel
Inspiratiemedewerker (Vlissingen, Goes)
0118-715320, 0113-235990
vlissingen@vvvzeeland.nl
goes@vvvzeeland.nl

 

Anja Simpelaar
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

 
Connie Dominicus  

Connie Dominicus
Inspiratiemedewerker (Yerseke)
0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

Immie Pattikawa  

Immie Pattikawa
Inspiratiemedewerker (Zoutelande, Vlissingen)
0118-561818, 0118-715320
zoutelande@vvvzeeland.nl
vlissingen@vvvzeeland.nl

 
 

Corine Versprille
Inspiratiemedewerker (Cadzand, Breskens)
0117-391298, 0117-381888
cadzand@vvvzeeland.nl,
breskens@vvvzeeland.nl

 

Inez Huisman
Inspiratiemedewerker (Goes)
0113-235990
goes@vvvzeeland.nl

 
Nancy Scholten  

Nancy Scholten
Inspiratiemedewerker (Domburg, Zoutelande)
0118-583484, 0118-561818
domburg@vvvzeeland.nl
zoutelande@vvvzeeland.nl

Ingrid Picavet  

Ingrid Picavet
Inspiratiemedewerker (Hulst)
0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

 
 

Angelique Basting
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

 

Carmen Stadhouders
Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 
Iki Timmer  

Iki Timmer
Inspiratiemedewerker
(Sint Maartensdijk, Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0166-663771, 0111-410940,
0111-450524, 0111-463446

tholen@vvvzeeland.nl 
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

Inge Cobussen  

Inge Cobussen
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse) zwangerschapsverlof
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

 
Josephine Bakker  

Josephine Bakker
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl 

Karin Boot  

Karin Boot
Inspiratiemedewerker (Zierikzee)
0111-410940
zierikzee@vvvzeeland.nl 

 
 

Angelique Degener
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

Marjan Smit  

Marjan Smit
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

 
 

Ellen Lampert
Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 

Suzanne de Jager
Inspiratiemedewerker (Yerseke)
0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

 
 

Mellanie Klopstra
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

Mieke Bierens  

Ina Brouwers de Vuijst
Inspiratiemedewerker (Cadzand, Breskens)
0117-391298, 0117-381888
cadzand@vvvzeeland.nl 
breskens@vvvzeeland.nl

 

Kim Buren
Inspiratiemedewerker (Kamperland en Vlissingen)
0113-371595, 0118-715320
kamperland@vvvzeeland.nl, vlissingen@vvvzeeland.nl

  

 

Aafke Moens
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl 

 

Christina de Vos
Inspiratiemedewerker (Veere)
0118-435858
veere@vvvzeeland.nl

  

 

Monique de Bruijn
Inspiratiemedewerker (Hulst)
0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

 

Vivian Jakobsen
Inspiratiemedewerker (Oostkapelle)
0118-582940
oostkapelle@vvvzeeland.nl

  

 

Marjorie Eijgenraam

Inspiratiemedewerker (Kamperland)
0113-371595
kamperland@vvvzeeland.nl

 

Beaudine Scheers
Inspiratiemedewerker (Domburg, Vlissingen)
0118-582940
domburg@vvvzeeland.nl
vlissingen@vvvzeeland.nl

  

 

Miranda Sips
Inspiratiemedewerker (Cadzand)
0117-391298
cadzand@vvvzeeland.nl

 


Marketing

 

Esther van Vonderen
Senior Destinatiemarketeer
0118-587707
e.van.vonderen@vvvzeeland.nl
Fulltime

Helma Wegdam  

Helma Wegdam
Marketeer
0118-587707
h.wegdam@vvvzeeland.nl
ma, di, do, vr

 
 

Simone Romijn
Eilandmarketeer Schouwen-Duiveland
06-83490758
s.romijn@vvvzeeland.nl
ma, di, wo, do

Maya van der Vlugt   Maya van der Vlugt
Senior Online Marketeer
0118-587709 / 06-52548024
m.vander.vlugt@vvvzeeland.nl
ma, di, wo (thuis), do,
 
Sonja van der Voet  

Sonja van der Voet
Medewerker Marketingcampagnes & -projecten
0118-587707
s.vander.voet@vvvzeeland.nl
ma, di, wo, do

Minka Bergmann  

Minka Bergmann
Medewerker Marketingcampagnes & -projecten
0118-587707
m.bergmann@vvvzeeland.nl
ma, di, vr (tot 14.30)

 
Mirjam Bruins Slot  

Mirjam Bruins Slot
Medewerker Marketingcampagnes & -projecten
0118-587707
m.bruinsslot@vvvzeeland.nl
di, wo, do 

Stevie Priester  

Stevie Priester
Informatiemakelaar/Medewerker Digitale Middelen
0118-587709
s.priester@vvvzeeland.nl
Fulltime

 
Merijn van den Berg  

Merijn van den Berg
Medewerker Online Marketing
0118-587709
m.vanden.berg@vvvzeeland.nl
Fulltime

 

 

 



Routebureau

 

Reinder de Jong
Senior projectleider VVV Routebureau
0118-587701
r.de.jong@vvvzeeland.nl
Fulltime

Anne Boogaard  

Anne Boogaard
Projectleider VVV Routebureau
0118-587701
a.boogaard@vvvzeeland.nl
ma, di en vr

 
Marit Sanderse  

Marit Sanderse
Projectmedewerker VVV Routebureau
0118-587701
m.sanderse@vvvzeeland.nl
ma, di, do

 

Roswitha Guiran
Projectmedewerker VVV Routebureau
0118-587701
r.guiran@vvvzeeland.nl
ma, di, wo, do