Medewerkers

De medewerkers van VVV Zeeland helpen u graag op weg. Hieronder stellen wij ons even aan u voor.

Directie | Bedrijfsvoering Sales | Financiën |  Digitale Projecten (Routebureau & Digitale Innovatie) | Inspiratiemanagement | Marketing | Routebureau | 

Directie

 


Directeur-bestuurder

Erik van den Dobbelsteen
0118-587707
06-11705367
e.vanden.dobbelsteen@vvvzeeland.nl

   

 

Bedrijfsvoering

http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXaauf7xrrdEMcsDOP1mYo20_a_/Ans-Broekema.jpg  


Ans Boekema
HR Adviseur
ma, di woe, do
0118-587706
a.boekema@vvvzeeland.nl

 

 William Kik
Ondersteuning HR adviseur
0118-587706
w.kik@vvvzeeland.nl

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXZqsItaapAQTJRyK-a-u9jCMEy/Erik-Snoeyenbos.jpg Erik Snoeijenbos
Medewerker Facilitair & Logistiek
06-16691756
e.snoeijenbos@vvvzeeland.nl


Sales

Team Relatiemanagement

Melanie Borremans

Melanie Niewenhuijse- Borremans
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-31694079
m.nieuwenhuijse@vvvzeeland.nl
ma, di, do



 

Renate Krijnen

Projectleider sales- en relatiemanagement

06-11783563
r.krijnen@vvvzeeland.nl
ma en di: hele dag
do, vr: tot 14.00 uur

 

 
 

Kim van der Hoeven
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-83482335

k.vander.hoeven@vvvzeeland.nl


 

Robbert Meeuwse
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-83490359


r.meeuwse@vvvzeeland.nl

Team Reserveringen

 

Maxine Poley
Teamleider reserveringen
VVV Groesparrangementen
0118-569177
m.poley@vvvzeeland.nl

 

    

Nicole Pattenier
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groesparrangementen
0118-569177
n.pattenier@vvvzeeland.nl


 

 
 

Nadia van Driessche
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
n.van.driessche@vvvzeeland.nl
di, do, vr

Sarita Kalpoe
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
s.kalpoe@zeelandvakantie.nl

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  


Gwen van der Wel - Gutteling
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groesparrangementen
0118-569177
g.gutteling@vvvzeeland.nl
 

    

Lisette de Smit
Salesmedewerker reserveringen 
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
l.de.smit@vvvzeeland.nl


 

 

Sandra Daems
Technische dienst
0118-435858 /0118-715320

s,deams@vvvzeeland.nl

 

 
 


Projecten (Routebureau en digitale innovatie)

 

Kirsten Tromp
Projectleider routebureau
0118-587701
k.tromp@vvvzeeland.nl

full-time

 
Marit Sanderse

Marit Sanderse
Projectmedewerker Productontwikkeling
0118-587701
m.sanderse@vvvzeeland.nl

ma, di, do

 Anne Reijniers
Projectmedewerker Routebureau
0118-587701
a.reijniers@vvvzeeland.nl

ma, di, wo, do



Financiën

  Mark Maranus
Business Controller
0118-569171
m.maranus@vvvzeeland.nl
Geurt Blankenstijn
Financieel medewerker
0118-561364
g.blankenstijn@vvvzeeland.nl 
 
Jeanine Huisson  

Jeanine Huisson
Financieel medewerker
0118-561364
j.huisson@vvvzeeland.nl 

Martha Stolk  

Martha Stolk
Financieel medewerker
0118-582910
m.stolk@zeelandvakantie.nl

 
Monique Mele-Sinke  

Monique Mele-Sinke
Financieel medewerker
0118-561364
m.mele@vvvzeeland.nl 

 



Inspiratiemanagement

Team Inspiratiepunten

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  

Miranda Hoogedeure

Teamleider Inspiratiepunten
06-15300388
m.hoogedeure@vvvzeeland.nl

 

Katja Verjans

Teamleider Sales / Inspiratiepunten
06-57178574
k.verjans@vvvzeeland.nl

 
 

Marjolijn Feijen
Inspiratiemedewerker (Hulst)
0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

  

 

Ina Brouwer-De Vuijst
Inspiratiemedewerker (Terneuzen/Sluis)
l0115-760122 /  0117-461700

i.brouwers.de.vuijst@vvvzeeland.nl

 
Anita Vleugel  

Anita Vleugel
Inspiratiemedewerker (Vlissingen, Goes)
0118-715320, 0113-235990
vlissingen@vvvzeeland.nl
goes@vvvzeeland.nl

 

Anja Simpelaar
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

 
Connie Dominicus  

Connie Dominicus
Inspiratiemedewerker (Yerseke)

0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

Immie Pattikawa  

Immie Pattikawa
Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 
 

Corine Versprille
Inspiratiemedewerker (Cadzand, Breskens)

0117-391298, 0117-381888
cadzand@vvvzeeland.nl,
breskens@vvvzeeland.nl

 

Inez Huisman
Inspiratiemedewerker (Goes)
0113-235990
goes@vvvzeeland.nl

 
Nancy Scholten  

Nancy Scholten
Inspiratiemedewerker (Domburg, Zoutelande)

0118-583484, 0118-561818
domburg@vvvzeeland.nl
zoutelande@vvvzeeland.nl

Ingrid Picavet

Ingrid Picavet
Inspiratiemedewerker (Hulst)

hulst@vvvzeeland.nl
0114-315221 

 
 

Angelique Basting
Inspiratiemedewerker (Sluis)

0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

Inge Cobussen   Inge Cobussen
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)

0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl
 
Iki Timmer  

Iki Timmer
Inspiratiemedewerker

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940,
0111-450524, 0111-463446

zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

Karin Boot  

Karin Boot
Inspiratiemedewerker (Zierikzee)

0111-410940
zierikzee@vvvzeeland.nl 

 
 
 

Angelique Degener
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)

0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

Marjan Smit  

Marjan Smit
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)

0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

 
 

Ellen Lampert
Inspiratiemedewerker (Domburg)

0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 

Suzanne de Jager
Inspiratiemedewerker (Yerseke / Goes)

0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

 
 

Mellanie Klopstra
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

 

Monique de Bruijn
Inspiratiemedewerker (Hulst)

0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

 

Vivian Jakobsen
Inspiratiemedewerker (Oostkapelle)

0118-582940
oostkapelle@vvvzeeland.nl

  Caroline van Tiggelen
Inspiratiemedewerker (Cadzand)

0117-391298
cadzand@vvvzeeland.nl
 

Eric Odijk
Inspiratiemedewerker (Sluis, Cadzand, Terneuzen en Breskens)
e.odijk@vvvzeeland.nl
0117-461700 (Sluis)

  

 

Francoise Eier
Inspiratiemedewerker (Terneuzen)
0115-760122

terneuzen@vvvzeeland.nl

 
 

Tamara de Roos
Inspiratiemedewerker (Terneuzen)
0115-760122

terneuzen@vvvzeeland.nl

 

Caroline von Unen
Inspiratiemedewerker 

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 
0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

 

Nettie Zwaan
Inspiratiemedewerker 

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 
0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

 

Marjon de Dooij
Inspiratiemedewerker (Goes)

0113-235990

m.de.dooij@vvvzeeland.nl

Daniëlle Eenennaam
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
d.eenennaam@vvvzeeland.nl 
0118-715320 

Marjolein Bokma
Inspiratiemedewerker (Renesse)

0111-463446

m.bokma@vvvzeeland.nl 

Christins de Vos 

Inspiratiemedewerker (Veere)

veere@vvvzeeland.nl

0118-4355858

Inge de Vos 

Inspiratiemedewerker (Veere)

veere@vvvzeeland.nl

0118-4355858

Marketing

 

Esther van Vonderen
Senior Destinatie Marketeer

0118-587707
e.van.vonderen@vvvzeeland.nl 

Merijn van den Berg  

Merijn van den Berg
Senior Online Marketing

0118-587709
m.vanden.berg@vvvzeeland.nl

Sonja van der Voet  

Sonja van der Voet
Medewerker marketingcampagnes & -projecten

0118-587707
s.vander.voet@vvvzeeland.nl

 

Ilham Bourabouaa
Medewerker Digitale Middelen

0118-587709
i.bourabouaa@vvvzeeland.nl

 
 

Lianne van Rijn
Content redacteur

0118-587707
l.van.rijn@vvvzeeland.nl

Anneke Woudstra
Destinatie Marketeer

0118-587707
a.woudstra@vvvzeeland.nl

Solange Davidse
Medewerker Marketing & Projecten - corporate en sales communicatie

0118-587707
s.davidse@vvvzeeland.nl

Stijn Dobbelaer
Online Marketeer

0118-587709

s.dobbelaer@vvvzeeland.nl