Medewerkers

De medewerkers van VVV Zeeland helpen u graag op weg. Hieronder stellen wij ons even aan u voor.

Directie | Bedrijfsvoering Sales | Financiën |  Digitale Projecten (Routebureau & Digitale Innovatie) | Inspiratiemanagement | Marketing | Routebureau | 

Directie

 


Directeur-bestuurder
Erik van den Dobbelsteen
0118-587707
06-11705367
e.vanden.dobbelsteen@vvvzeeland.nl

   

 

Bedrijfsvoering

http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXaauf7xrrdEMcsDOP1mYo20_a_/Ans-Broekema.jpg  


Ans Boekema
HR Adviseur
ma, di woe, do
0118-587706
a.boekema@vvvzeeland.nl

 


William Kik
Ondersteuning HR adviseur

w.kik@vvvzeeland.nl 

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXZqsItaapAQTJRyK-a-u9jCMEy/Erik-Snoeyenbos.jpg Erik Snoeijenbos
Medewerker Facilitair & Logistiek
06-16691756
e.snoeijenbos@vvvzeeland.nl


Sales

Team Relatiemanagement

Katja Verjans
Teamleider Sales / Inspiratiepunten
06-57178574
k.verjans@vvvzeeland.nl

Melanie Borremans  

Melanie Niewenhuijse- Borremans
Projectleider sales- en relatiemanagement
06-31694079
m.nieuwenhuijse@vvvzeeland.nl
ma, di, do
 

 
 

Renate Krijnen
Projectleider sales- en relatiemanagement
06-11783563
r.krijnen@vvvzeeland.nl
ma en di: hele dag
wo, do, vr: tot 14.00 uur

 

Patrick Krijger
Projectleider sales- en relatiemanagement
06-83490359
p.krijger@vvvzeeland.nl

 
 

Erik Kos
Medewerker Service Desk
0113-745710
servicedesk@vvvzeeland.nl 

 
 
 

Team Reserveringen

 

Marjolein Liesenborghs

Teamleider Reserveringen
ma, di, do, vr
06-27836580
m.liesenborghs@vvvzeeland.nl

 

    

Lisette de Smit
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
l.de.smit@vvvzeeland.nl


 

 
 

Nadia van Driessche
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
n.van.driessche@vvvzeeland.nl
di, do, vr

Sarita Kalpoe

Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie
0118-582910
s.kalpoe@zeelandvakantie.nl

 
 

Maxine Poley
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groesparrangementen

0118-569177
m.poley@vvvzeeland.nl

 

Nicole Pattenier
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groesparrangementen
0118-569177
n.pattenier@vvvzeeland.nl

 
 



Projecten (Routebureau en digitale innovatie)

 

Martijn Kapel
Strategisch projectmanager
0118-587700
m.kapel@vvvzeeland.nl
Annika de Vries  

Annika de Vries
Medewerker Digitale Middelen
0118-587700 / 06-83526927
a.de.vries@vvvzeeland.nl
ma, di, do

 


Anne Boogaard
Projectleider
0118-587701
a.boogaard@vvvzeeland.nl
Marit Sanderse

Marit Sanderse
Projectmedewerker Productontwikkeling
0118-587701
m.sanderse@vvvzeeland.nl

 
Anne Boogaard
Stijn Dobbelaer
Projectleider Digitale Innovatie
0118-587700
s.dobbelaer@vvvzeeland.nl
Marit Sanderse

Kirsten Tromp
Projectleider routebureau
0118-587701
k.tromp@vvvzeeland.nl



Financiën

  Mark Maranus
Business Controller
0118-569171
m.maranus@vvvzeeland.nl
Geurt Blankenstijn
Financieel medewerker
0118-561364
g.blankenstijn@vvvzeeland.nl 
 
Jeanine Huisson  

Jeanine Huisson
Financieel medewerker
0118-561364
j.huisson@vvvzeeland.nl 

Martha Stolk  

Martha Stolk
Financieel medewerker
0118-582910
m.stolk@zeelandvakantie.nl

 
Monique Mele-Sinke  

Monique Mele-Sinke
Financieel medewerker
0118-561364
m.mele@vvvzeeland.nl 

 



Inspiratiemanagement

Team Inspiratiepunten

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  

Miranda Hoogedeure

Teamleider Inspiratiepunten
06-15300388
m.hoogedeure@vvvzeeland.nl

 

Katja Verjans

Teamleider Sales / Inspiratiepunten
06-57178574
k.verjans@vvvzeeland.nl

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  

Gwen van der Wel - Gutteling
Senior Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
g.gutteling@vvvzeeland.nl

 

Ina Brouwers - De Vuijst
Inspiratiemedewerker (Terneuzen/Sluis)

i.brouwers.de.vuijst@vvvzeeland.nl
0115-760122 /  0117-461700 

 
Anita Vleugel  

Anita Vleugel
Inspiratiemedewerker (Vlissingen, Goes)
0118-715320, 0113-235990
vlissingen@vvvzeeland.nl
goes@vvvzeeland.nl

 

Anja Simpelaar
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

 
Connie Dominicus  

Connie Dominicus
Inspiratiemedewerker (Yerseke)
0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

Immie Pattikawa  

Immie Pattikawa
Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 
 

Corine Versprille
Inspiratiemedewerker (Cadzand, Breskens)
0117-391298, 0117-381888
cadzand@vvvzeeland.nl,
breskens@vvvzeeland.nl

 

Inez Huisman
Inspiratiemedewerker (Goes)
0113-235990
goes@vvvzeeland.nl

 
Nancy Scholten  

Nancy Scholten
Inspiratiemedewerker (Domburg, Zoutelande)
0118-583484, 0118-561818
domburg@vvvzeeland.nl
zoutelande@vvvzeeland.nl

 
 

Angelique Basting
Inspiratiemedewerker (Sluis)
0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

Ingrid Picavet  
Ingrid Picavet
Inspiratiemedewerker (Hulst)

hulst@vvvzeeland.nl
0114-315221 
 
Iki Timmer  

Iki Timmer
Inspiratiemedewerker
(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940,
0111-450524, 0111-463446

zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

Inge Cobussen  

Inge Cobussen
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

 
  Karin Boot  

Karin Boot
Inspiratiemedewerker (Zierikzee)
0111-410940
zierikzee@vvvzeeland.nl 

 
 

Angelique Degener
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

Marjan Smit  

Marjan Smit
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

 
 

Ellen Lampert
Inspiratiemedewerker (Domburg)
0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 

Suzanne de Jager
Inspiratiemedewerker (Yerseke / Goes)
0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

 
 

Mellanie Klopstra
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

 

Monique de Bruijn
Inspiratiemedewerker (Hulst)
0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

 

Vivian Jakobsen
Inspiratiemedewerker (Oostkapelle)
0118-582940
oostkapelle@vvvzeeland.nl

 


 

Miranda Sips
Inspiratiemedewerker (Cadzand)
0117-391298
cadzand@vvvzeeland.nl

  

 

Caroline van Tiggelen
Inspiratiemedewerker (Cadzand)
0117-391298
cadzand@vvvzeeland.nl

 

Marjolijn Feijen
Inspiratiemedewerker (Hulst)
0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

  

 

Francoise Eier
Inspiratiemedewerker (Terneuzen)
0115-760122
terneuzen@vvvzeeland.nl

 

Tamara de Roos
Inspiratiemedewerker (Terneuzen)
0115-760122
terneuzen@vvvzeeland.nl

 

Petra Francke
Inspiratiemedewerker 
(Zoutelande, Kamperland)
0118-561818, 0113-371595
zoutelande@vvvzeeland.nlkamperland@vvvzeeland.nl

 

Nettie Zwaan
Inspiratiemedewerker 
(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 
0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

 

Caroline von Unen
Inspiratiemedewerker 
(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 
0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

Amber Rijckaert
Inspiratiemedewerker (Cadzand)
a.rijckaert@vvvzeeland.nl
0117-391298 

Marjon de Dooij
Inspiratiemedewerker (Goes)
m.de.dooij@vvvzeeland.nl
0113-235990

Sandra Daems
Inspiratiemedewerker (Veere/Vlissingen)
s.daems@vvvzeeland.nl
0118-435858 /

0118-715320

 

Jennifer Scheffer
Inspiratiemedewerker (Domburg/Oostkapelle)
j.scheffer@vvvzeeland.nl
0118-583484 / 0118-582940 

 

Marjolein Bokma
Inspiratiemedewerker (Renesse)
m.bokma@vvvzeeland.nl 
0111-463446

Daniëlle Eenennaam
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
d.eenennaam@vvvzeeland.nl 
0118-715320 

Eric Odijk
Inspiratiemedewerker (Sluis, Cadzand, Terneuzen en Breskens)
e.odijk@vvvzeeland.nl
0117-461700 (Sluis)

Marketing

Esther van Vonderen  

Esther van Vonderen
Senior Destinatie Marketeer
0118-587707
e.van.vonderen@vvvzeeland.nl 

 

 
Merijn van den Berg  

Merijn van den Berg
Medewerker Online Marketing
0118-587709
m.vanden.berg@vvvzeeland.nl

Maya van der Vlugt  

Maya van der Vlugt
Teamleider Marketingcommunicatie
0118-587707
m.vander.vlugt@vvvzeeland.nl

Sonja van der Voet  

Sonja van der Voet
Medewerker marketingcampagnes & -projecten
0118-587707
s.vander.voet@vvvzeeland.nl

Stevie Priester  

Ilham Bourabouaa
Medewerker Digitale Middelen
0118-587709
i.bourabouaa@vvvzeeland.nl

 
Lianne van Rijn  

Lianne van Rijn
Content redacteur
0118-587707
l.van.rijn@vvvzeeland.nl

 

Jeanine Willemse
Medewerker marketingcampagnes & - projecten
0118-587707
j.willemse@vvvzeeland.nl

Solange Davidse
Medewerker Marketing & Projecten - corporate en sales communicatie
s.davidse@vvvzeeland.nl
0118-587707